CHP İl başkanından terör olaylarına sert tepki

Cumhuriyet Halk Partisi Niğde İl Başkanı Erhan Adem son zamanlarda yaşanan terör olaylarını lanetledi.
Terörün dininin, dilinin, ırkının ve haklı hiçbir gerekçesinin olmadığını vurgulayan Adem; 17 Aralık 2016 tarihinde Kayseri’de çarşı iznine çıkan silahsız askerlerimize karşı gerçekleştirilen bombalı saldırı ve ölüm haberi ile uyandık. Terör saldırısını gerçekleştirenleri şiddetle kınıyor, yakınlarını yitirenlere başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Türkiye her gün, her saat “nereden, ne zaman, nasıl bir ölüm haberi alacağız?” kaygısıyla yaşanan bir ülke durumuna getirildi. Ortadoğu’daki Osmanlıcı hayallere ulaşmak için girilen yolda, çarpılan duvarın ve işbirliği içinde olunan çevrelere sunulan olanakların geri tepmesinin sonuçlarını yaşıyoruz. Aynı zamanda içeride ve dışarıda sürdürülmekte inat edilen savaşçı politikaların sonuçlarını. Ne yazık ki tümünün acısını yaşayan da bedelini ödeyen de Türk Milletidir.
Yaratılmak istenen kaos ve korku ortamına teslim olmayacak, savaşın ve baskının yaşanmadığı bir ülke mücadelesine Cumhuriyet Halk Partisi olarak devam edeceğiz. dedi.

Bir önceki yazımız olan Desenli iplikler Japonya’dan sonra Niğde’de üretiliyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir