NGC’den anlamlı ziyaret

Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Başaran, Başkan Yardımcıları Ali Kadı, Yasin Esen, yönetim Kurulu üyesi Sema Tekeli ve üye Murat Karakaya ile birlikte Niğde Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, Asayiş Şube Müdürü Hakan Kaplan ve KOM Müdürü Arif Pehlivan’ı ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatı’nın 172’inci yılını kutladı.

Niğde Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, Basın mensuplarının da kamu görevi yaptığını belirterek: “Zaten sizlerle biz kamu görevi yapıyorsunuz. Gece gündüz beraberiz. Sizler kamu oyunu aydınlatma anlamında çok başarılı hizmetleriniz ve çalışmalarınız var. Bizde kamu güvenliğini sağlama anlamında beraber çalışıyoruz. Sizler bizi bizler sizi görev yapma anlamında destekliyoruz. Hoş görü çerçevesinde gayet anlayışlı görev yapıyoruz. Bundan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Başaran, Türk Polis Teşkilatı’nın 172’inci yılını kutlayarak, 172’inci yıl anısına yaptırdığı kalemi Emniyet Müdürü Kurt’a takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Polis memurunun nikah şahidi müdürleri oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir