Niğde Belediyesi bayramlık giysi dağıtımı yaptı

Bu kapsamda Niğde Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde kıyafet ve eşya yardımı yaparak binlerce vatandaşın yüzünü güldürdü.

2 bin kişiye kıyafet yardımı

İhtiyaç sahiplerine her fırsatta yardım elini uzatan Niğde Belediyesi yaklaşık 2 bin kişiye giysi yardımında bulundu. Ürün çeşitliliğiyle göz dolduran Gönül Kapısı market sayesinde çocuklar ve ihtiyaç sahibi aileler bayramı erken yaşadı.

30 haneye eşya yardımı

İhtiyaç sahibi vatandaşa çifte bayram yaşatan Niğde Belediyesi ayrıca 30 haneye koltuktan kanepeye, perdeden halıya birçok ev eşyası yardımında bulundu.

Niğde Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yaptığı eşya yardımıyla ihtiyaç sahibi vatandaşın bayram sevincini ikiye katladı. İhtiyaç sahibi vatandaşın Belediye’ye verdiği dilekçe sonucu evinde inceleme yapan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personeli temin edilmesi gereken eşyaları belirledi ve bayram öncesi yeni eşyaları vatandaşlara teslim etti.

Eşya ve kıyafet yardımından duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Niğde Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’a teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Suyu daha az tüketen patates tohumu üretiliyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir