Niğde Belediyesi’nden ödüllü su topu turnuvası

Niğde Belediyesi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda “Ödüllü Sutopu Turnuvası” düzenleyecek. Niğde’de ilk kez düzenlenecek Sutopu Turnuvası 13 Aralık Salı günü başlayacak. 5 takımın mücadele edeceği turnuvada, Belediye Başkanı Faruk Akdoğan da Niğde Belediyesi Sutopu Takımı’nda yer alacak.
Niğde Belediyesi, her alanda olduğu gibi sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de örnek proje ve hizmetlerin altına imza atmaya devam ediyor. Niğde Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, kentte ilk kez Sutopu Turnuvası düzenlenecek. 13 Aralık Salı Günü, Niğde Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda başlayacak olan turnuvaya il genelinde oluşturulan 5 takım katılacak.
Tek devreli lig usulüne göre oynanacak turnuvada şampiyon takım, Çiftehan Kaplıcalarında 3 günlük tatille ödüllendirilecek. Turnuvayı ikinci ve üçüncü sırada tamamlayan takımlara da sürpriz hediyeler verilecek.
Niğde Belediyesi Sutopu Takımı da turnuvada rakiplerine karşı şampiyonluk mücadelesi verecek. Niğde Belediyesi’nin Sutopu takımında yer alacak olan Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, her alanda olduğu gibi sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de örnek uygulamaları hayata geçirdiklerini söyledi. Niğde’ye geçtiğimiz yıllarda Niğde Belediyesi tarafından kazandırılan yarı olimpik yüzme havuzunda, ilk kez su topu turnuvası düzenleneceğini anımsatan Başkan Akdoğan, turnuvada mücadele edecek takımlara başarı diledi.

Bir önceki yazımız olan Niğde Şehidini Uğurladı-2 başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir