Niğde Belediyespor’da moraller üst seviyede

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Niğde Belediyespor, hafta sonu oynayacağı Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Hafta sonu oynanacak Ankaragücü maçı öncesinde takımın durumunu değerlendiren Niğde Belediyespor Teknik Direktörü Eser Kardeşler, futbolcuların moralinin yüksek olduğunu ve her maça ciddiyetle başladıklarını söyledi.
Teknik Direktör Kardeşler, ‘‘Oyuncularımın bu ana kadar gösterdikleri performanstan, oyundan, anlayıştan ve en önemlisi adamlıklarından son derece memnunuz. Bu oyuncular bu şehri çok iyi temsil ediyor. Dolayısıyla taraftar da oyunculara inandı. Eskiden seyircimiz vardı, şimdi ise taraftarımız var. Her maça aynı ciddiyette hazırlanıyoruz. Önümüzde 11 tane final maçımız var. Bu 11 maçta elimizden geleni yapıp en üst seviyeye kadar çıkmak istiyoruz’’ dedi.

İbrahim Alan’ın sakatlığı var
Takımın forvet oyuncusu İbrahim Alan’ın sakatlığı olduğunu söyleyen Eser Kardeşler, ‘‘İbrahim Alan’ın bir sakatlığı var. Bildiğiniz gibi İlyas cezalı, Alaaddin Tosun’un küçük bir sakatlığı var. Taner’in sakatlığı da geçmek üzere. 22 tane oyuncumuz var ve hepsinden faydalanmak istiyoruz. Bu bağlamda da sahaya 11 kişi çıktığımız sürece eksik olduğumuzu düşünmüyorum. Son 11 haftayı en iyi şekilde değerlendirip bu yarışın içinde kalmak istiyoruz’’ diye konuştu.

Ankaragücü bizim için sıradan bir maç
Ankaragücü maçının sıradan bir maç olduğuna dikkat çeken Teknik Direktör Kardeşler, Futbolcularımın moral ve motivasyonları her zaman yüksek. Onlar yaptıkları işin bilincindeler. Bu ligde belki de kimsenin bile listesine yazmadığı Niğde Belediyespor’u buralara kadar getirdiler. Her maça aynı ciddiyette ve aynı disiplinde hazırlanıyorlar’’ ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Motosikletli kuryelik yapan genç ağır yaralandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir