Nikah Sarayının yapım çalışmaları devam ediyor

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan şehre çağ atlatacak projeleri vatandaşın hizmetine sunmaya devam ediyor. Yeni evlenecek çiftlere daha iyi hizmet verebilmek için Bor Yolu’nda inşa edilen modern nikah salonunda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Niğde Belediyesi, bölgesinde adından söz ettirecek modern mimariye sahip olarak tasarladığı nikah sarayı inşaatında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Bor Yolu üzerinde 1800 metrekare alan üzerinde yapılacak olan nikah salonu içerisinde yok yok; 96 kişi kapasiteli nikah sarayı, 5 adet dükkan, 610 metrekare restoran, biri süit olmak üzere 6 odalı misafirhane ve otopark hizmetleri olacak. 4 katlı olarak inşa edilecek olan nikah sarayı modern mimarisiyle vatandaşın hizmetine sunulacak.
Belediye Başkanı Faruk Akdoğan çalışmaların aralıksız devam ettiği nikah sarayını bu yıl içinde bitirmeyi planladıklarını söyledi. Akdoğan ‘’ şehrimize kazandıracağımız nikah sarayımızı kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Nikah sarayımız yeni evlenecek çiftlerimiz için mutlu başlangıçların akla gelen ilk adresi olacak. Biz hizmetleri halkımız için üretiyoruz. Yapılmayanları yapıyor, yeni projelerimizle modern kent için durmaksızın ilerliyoruz. Medeniyetlerin yaşatıldığı şehrimizi geleceğe taşımak adına gece gündüz demeden çalışıyoruz ’’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Niğde Merkezli 8 İlde Fetö Operasyonu: 26 Gözaltı başlıklı makalemizde 26, 8 ve Başsavcılığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir