Şehit Babası Safitürk’ten, Vali Peynircioğlu’na ziyaret

Çukurkuyu’da Ömer Halisdemir’in mezar ziyaretinin ardından Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün Babası Asım Safitürk, Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu ile bir araya geldi.

Ziyarette Vali Peynircioğlu tarafından karşılanan Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün Babası Asım Safitürk, konuşmasında oğluyla gurur duyduğunu dile getirerek “Oğlum vatanına ve milletine hizmet ederken hainler tarafından şehit edildi. Allah, vatanımıza ve milletimize zeval vermesin” diye konuştu.

Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün Babası Asım Safitürk’e başsağlığı dileyen Vali Peynircioğlu ise; “Aziz şehidimiz Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’e Allah’tan rahmet diliyorum. Kanları ile bu toprağı sulayan şehitlerimiz var oldukça, vatanımızın, milletimizin birliğine ve beraberliğine hiç kimse halel getiremeyecektir. Milletimizin birliği ve dirliği inşallah sonsuza kadar devam edecektir” dedi.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Bor Kaymakamı Abdullah Küçük ve Sakarya Arifiye İlçe Kaymakamı Adem Yazıcı ve Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir de katıldı.

Bir önceki yazımız olan Kahraman şehidin kardeşi Ömer Halisdemir’in hayatını anlattı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir